Siliniş / Tess Gerritsen

by - 1/27/2012

Şuan okuduğum kitapla başlayalım . " Siliniş - Tess Gerritsen " . Yazarın büyük hayranıyım açıkçası :) ve polisiye/gerilim sevenler için çok iyi bi yazar olduğunu tavsiye ediyorum . Aslında tıbbi gerilim yazarı kendisi ve şunu söylemeliyim ki yazarımız doktorluğu bırakıp yazarlığa geçmiş !! Düşünsenize o kadar okuduktan sonra yazarlığa geçmek sıradışı bir değişim ... Ama yazarlık ona çok yakışıyor ve dünyada kitapları 40 dile çevrilmiş bir yazarla karşı karşıyayız .


Nese kitaptan söz edelim biraz . Siliniş aslında Rizzoli&Isles serisinin 5. kitabı. Kitap baş karakterler olan Jane Rizzoli ve Maura Isles olan iki başarılı kadın hakkında . Jane Boston Cinayet Masası Dedektifi , Maura ise Adli Tıp uzmanı . İki arkadaşın maceralarını anlatan bu kitap sizi hem gericek hemde beyninizi fena karıştırıcak. Cinayetlerin arka arkası kesilmeyen bu seri sizleri hayretler içinde bırakıcak .... Keyifli okumalar ve yorumlarınızı bekliyorum .... 
                                                                                                              

You May Also Like

2 yorum

  1. Hamile olan Rizzoli kendisini bir rehine krizinde bulur.Hastahanede büyük bir mücadele başlar.Süper bir macera ve aksiyon.Bu arada polisiye gerilim hastasıyım bende.Bloğuma beklerim,pek çok polisiye gerilim paylaşımı vardır:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ewt sana katılıyorum polisiye yazarlardan bence en iyisi Tess Gerritsen :)Blogunu ziyaret edicem :)

      Sil