Siliniş / Tess Gerritsen

27 Ocak 2012 Cuma

Şuan okuduğum kitapla başlayalım . " Siliniş - Tess Gerritsen " . Yazarın büyük hayranıyım açıkçası :) ve polisiye/gerilim sevenler için çok iyi bi yazar olduğunu tavsiye ediyorum . Aslında tıbbi gerilim yazarı kendisi ve şunu söylemeliyim ki yazarımız doktorluğu bırakıp yazarlığa geçmiş !! Düşünsenize o kadar okuduktan sonra yazarlığa geçmek sıradışı bir değişim ... Ama yazarlık ona çok yakışıyor ve dünyada kitapları 40 dile çevrilmiş bir yazarla karşı karşıyayız .

Nese kitaptan söz edelim biraz . Siliniş aslında Rizzoli&Isles serisinin 5. kitabı. Kitap baş karakterler olan Jane Rizzoli ve Maura Isles olan iki başarılı kadın hakkında . Jane Boston Cinayet Masası Dedektifi , Maura ise Adli Tıp uzmanı . İki arkadaşın maceralarını anlatan bu kitap sizi hem gericek hemde beyninizi fena karıştırıcak. Cinayetlerin arka arkası kesilmeyen bu seri sizleri hayretler içinde bırakıcak .... Keyifli okumalar ve yorumlarınızı bekliyorum .... 
                                                                                                              

2 yorum :

  1. Hamile olan Rizzoli kendisini bir rehine krizinde bulur.Hastahanede büyük bir mücadele başlar.Süper bir macera ve aksiyon.Bu arada polisiye gerilim hastasıyım bende.Bloğuma beklerim,pek çok polisiye gerilim paylaşımı vardır:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ewt sana katılıyorum polisiye yazarlardan bence en iyisi Tess Gerritsen :)Blogunu ziyaret edicem :)

      Sil

Made With Love By The Dutch Lady Designs