Yeni Kitap !! :)

by - 2/09/2012SANA BİR SÜRPRİZİM VAR
GÖZLERİNİ SIMSIKI KAPAT


New Yorkun en gözde dedektifiyken, basının kendisine yakıştırdığı isimden hep rahatsız olmuştu: Süper Dedektif. Bir bulmacayla karşılaştığında, mutlaka çözmek isterdi. Gurneye göre her bulmacanın çözümü için mutlaka bir ipucu vardı.
Peki ya bu sefer yoksa?
Düğün günü öldürülen bir gelin Ve olaya tanıklık eden yüzlerce davetli. Cinayeti kimin işlediği ortada, herkes kendinden emin ama ya hepsi zekice bir illüzyonla yanıltılıyorsa... Cinayet silahı dahil birçok detayda sürpriz akıl oyunlarını gördüğünde, Gurney tam bir psikopatla karşı karşıya olduğunu anlar.
Gurney şeytanın bile aklına gelmeyecek yöntemleri, soruları ve keskin bakış açısıyla soruşturmaya bambaşka bir boyut kazandıracaktır. Kim daha zeki; Gurney mi, yoksa müthiş bir illüzyondan ibaret katil mi? John Verdondan, akıl oyunlarının iç içe geçtiği, sıra dışı bir roman.

Nitelikli bulmaca severler için paha biçilemez bir kitap. - CNN.com

Yine ilki kadar şaşkınlık verici bir olay ve yine dahice çözümler. - Publishers Weekly

John Verdon gizemli bir olayın akıl almaz örgüsünü işlerken hikayenin en beklenmedik anında ortaya çıkıveren, şeytani bir kurnazlığa sahip. Yazarın büyük ilgi gören AKLINDAN BİR SAYI TUT kitabından sonra beklediğinize değecek. -Washington Post

Buradan kitaba ulaşabilrsiniz ... :)

You May Also Like

1 yorum

  1. Wow John Verdon'un 2.kitabımı çıkmış.Hemen alacağım,teşekkürler haber için...

    YanıtlaSil