Kayıp Kahraman - Rick Riordan

by - 8/03/2012Evet bloguma yazmaya kısa bir ara vermiştim . Nedenini sormayın valla çünkü hastalık peşimi bırakmayıp bu sefer de grip oldum . Bide öyle bildiğimiz griplerden olsa iyi geçmek bilmedi gitti . Hala öyleyim de kendimi biraz daha iyi hissediyorum .Neyse efenim işte burdayım ve bloguma yeniden yazmanın verdiği mutlulukla çok önceden bitirdiğim ama bir türlü yorumumu yazamadığım kitabım olan Kayıp Kahraman'ın yorumu :Kitabı bitirdiğimde yerimde hiç ohh ! falan çekmedim aksine heyecanlanıp 2. kitabını bir an önce okumak istedim . Bilenler bilir Percy Jackson Olimpuslular serisinin farklı kahramanlardan oluşan bir kitabıydı Kayıp Kahramanlar . Daha ilk sayfasından gizemle başlayıp sonuna kadar gizemin devam ettiği , maceranın bol , şakaların havada uçuştuğu güzel eğlenceli bir romandı . Aslında biraz çocuk kitabı gibi görünsede - ki bence kesinlikle değil - Sayfalarının çokluğundan ve akıçı bir şekilde yazılmasına bakarsanız sizde ne demek istediğimi anlıyacaksınız :)

Ben Percy Jackson serisinin sadece 2 kitabını okumuştum . Seri 5 kitaptan oluşuyor . Onlar elimde var fakat okumak nasip olmadı bana :) Okunmayı bekleyen kitaplarımı bitirdiğimde sıra onlara da gelicek :))

Tavsiye ediyor muyum diye hala soranlar için kesinlikle tavsiye edilir ;)

İyi Okumalar !

You May Also Like

2 yorum

  1. Ya çok istiyordum okumayı zaten, iyice iştahlandım. Elimdeki kitaplar azalır azalmaz -biter bitmez diyemiyorum- alıp okumak niyetindeyim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. hehehe :)) Alıp okuman lazım o zaman ...

      Sil