Beni Seç - Kiera Cass | Çekiliş için Son 1 gün !!!

by - 2/18/2013


Konuşan Kitaplar ile Blog Turumuzun Beni Seç kitabı çekilişi için son 1 gün kaldı!! Katılmayanlar için tekrardan duyurmak istedim :D


a Rafflecopter giveaway


Kiera Cass’ın Dex Kitap’tan çıkan kitabı Beni Seç sizin İçin; inceleniyor, yorumlanıyor ve hediye ediliyor. 2 şanslı okuyucumuz blog turu sonunda bu kitabın sahibi olacak. Konuşan Kitaplar ile blog turu etkinlikleri çerçevesinde bu kitabı kazanmak için yapmanız gereken çok basit; çekilişi yürüten blog’umuza (http://kitapasigi.blogspot.com) yorum bırakarak yada aşağıdaki rafflecopter‘i email adresiniz yada facebook hesabınız ile kullanarak çekilişe katılabilirsiniz.

Rafflecopter ile çekilişe katılmayanlar için çekiliş kuralları(her bir kural için ekstra  çekiliş hakkınız olacaktır, kuralları uygulamak zorunlu değildir);
o    Konuşan Kitaplar ile Blog Turları Facebook sayfasını  beğenin (blogumuzda bir Facebook Like Box bulunmakta) ve beğeni yaptığınız adınızı bize iletin
o    Çekilişin yürütüldüğü blog’a kitap hakkında yada istediğinize dair yorum bırakın (kitap çekilişimiz http://kitapasigi.blogspot.com adresinde yürütülmektedir, yorumu o siteye bırakmalısınız)
o    Çekilişin yürütüldüğü blog’u takip edin. (kitap çekilişimiz http://kitapasigi.blogspot.com adresinde yürütülmektedir)
o    Blog turu diğer  katılımcılarının facebook sayfalarını beğenin ve beğeni yaptığınız adınızı ve beğendiğiniz blogları bize iletin. (bu kural için beğeni yaptığınız blog sayısı kadar ek çekiliş hakkınız olacaktır)

Ve Unutmayın! Bu kitaba dair diğer etkinlikleri www.konusankitaplarileblogturu.wordpress.com adresinden ve katılımcı bloglardan takip edebilirsiniz. 

You May Also Like

7 yorum

 1. bu aralar şansızlıktan mıdır nedir Rafflecopter ile katıldığım çekilişlerde hem girişlerim sıfılanıyor buna daha önce başvurmuştum ama şimdi paylaşımında denk geldim gene sıfılanmış umarım bu sefer katılımım alınmıştır :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa :(( neden oluyor acaba?? :/

   Sil
  2. bilmiyorum dünden beridir bir uğursuzluk ? galiba Rafflecopter2ın bana gıcığı var :( bu çekiliş için gul.kilis91@gmail.com ile yaptığım katılım alınmıştır inşallah :)

   Sil
  3. İnşallah bu sefer olmuştur canım :))

   Sil
  4. umarım kitap şahane görünüyor :)

   Sil
 2. Bende katıldım umarım kazanırım bu sefer :/

  YanıtlaSil
 3. Bende katıldımm :) Ama kazanır mıyım bilmiyorum umarım kazanırım :)

  YanıtlaSil