2013 Şubat Ayında Neler Okumuşum?

by - 3/01/2013


Öncelikle şubat ayında bu kadar az kitap okuduğum için kendime kızıyorum. Aslında biraz kitap okumada yavaşladım bu aralar. Martta kendime söz verdim en az 5 kitap okuyacağım! :D

Neyse bakalım neler okumuşum;
Bu okuduklarım içinden en severek ve en heyecanla okuduğum kitap tabiki de Beni Seç - Kiera Cass kitabıydı. Dex Kitap'tan çıkan bu kitabı hala okumadıysanız biran önce okumalısınız derim ben ;)


Arka Kapak Yazısı:

Illéa ülkesinde tüm genç kızlar doğdukları günden beri sınıf atlamanın peşinde. Paha biçilmez mücevherlere, göz alıcı elbiselere ancak bu şekilde sahip olabilecekler. Bunun için tek bir şansları var: SEÇİM. Kıyasıya bir mücadeleyle geçen Seçimi kazanmanın tek yolu Prens Maxonı kendine âşık etmek.

America içinse Seçim, bir kâbustan farksız. Bu yarışa girmeyi kabul ederse, kendisinden aşağı sınıftan olduğu için herkesten gizlediği aşkı Aspeni arkasında bırakmak zorunda kalacak. Öte yandan bu, ailesinin tek kurtuluş şansı. America saraya adım atar atmaz, kendini esrarengiz bir dünyanın içinde bulacak. Saray hiç de dışarıdan göründüğü gibi olmayacak.
35 kızın katıldığı vahşi bir yarış nasıl kazanılır?


=> Dex Kitap 

You May Also Like

0 yorum