Waiting on Wednesday – Çıkması İçin Sabırsızlanıyorum!

by - 6/12/2013


Tuğçenin Kitaplığı'nın düzenlediği Waiting on Wednesday (Çıkması için Sabırsızlanıyorum!) etkinliğini gördüm ve hemen katılmak istedim. Daha öncelerde de görüyordum ama katılma fırsatı bulamıyordum. Malum okul, ödevler vs. derken anca bloga bakabiliyordum.
Benim çıkmasını sabırsızla beklediğim kitaplar neler? Bakalım;

1-) Kızım için Son Kez - Lisa Gardner 

SEVDİĞİNİ KURTARMAK İÇİN NE KADAR İLERİ GİDEBİLİRSİN?

Tessa Leoni’nin evinde karşılaştığı manzara korkunçtur: gözlerinin önünde eşinin kanlar içinde yerde yatan cesedi ve hiç tanımadığı yabancı bir adam... Bir süre konuşamaz, öylece donup kalır… Kendine geldiğinde ise en sevdiği varlığı olan kızı Sophie’nin kaybolduğunu fark eder.

Akıl almaz bir cinayetten sıyrılmaya çalışan yalnız bir kadının küçük kızını ararken gösterdiği olağanüstü çaba muhteşem bir dille anlatılıyor. Kızım İçin Son Kez, Lisa Gardner’ın deneyimli kalemiyle polisiye severleri yeni bir heyecan dalgasına sürüklüyor.


“Kızım için Son Kez muhteşem bir hikâye, olağanüstü kahramanları bir araya getiren mükemmel bir harman. 
Tüylerinizi diken diken ederken sizi kendine esir edecek.”
Sandra Brown


2-) Savaş Tanrıları - Ted Bell

İngiliz-Amerikalı MI6 terörle mücadele ajanı Alex Hawke, bir yıl önce sevdiği kadını kaybedince hayatından tamamen vazgeçer. Ama eski bir dostunun, Prens Charles'ın onun yardımına ihtiyacı vardır.
Geçmişten gelen karanlık bir kişi, tehditlerinin kulak ardı edilmemesi gerektiğini daha önce kanıtlamış birisi, gözünü İngiliz hanedanına dikmiştir. İngiliz kraliyet ailesine yönelik açık bir tehdit söz konusudur ve bu tehdit otuz yıl önce öldürülmüş olan Lort Mountbatten'le doğrudan bağlantılıdır. Her ipucu IRA bağlantısını işaret etse de gerçek bundan daha kötü görünmektedir. Bu tam da Hawke'nin tekrar teşkilata geri dönmesini gerektirecek türde bir görevdir. Ama kraliyet ailesinin kanını dökmeye kararlı, ele geçirilmesi zor acımasız bir katil ve dünya çapında teröre yol açan bir cihat kardeşliğinin birlikteliği, daha yeni yeni kendini toparlamakta olan karşı casusun baş edebileceğinden çok fazladır.
(Tanıtım Bülteninden)


You May Also Like

0 yorum