Yeni bir kitap siparişi verdikten sonra en sevdiğiniz bir yazarın kitabı matbaadaysa.... Siz ne hissedersiniz??

by - 6/19/2013

Başlığım hiç bu kadar uzun olmamıştı. :D O yüzden size benim için gerçekten önemli olan bir şeyi söylemek istiyorum. Yakın zamanlarda karneleri aldık. Her şey çok güzel tatil falan derken artık bir kitap alışverişi yapmanın zamanı geldi dedim ve siparişi verdim. Dün geldiler. Çok tatlı duruyorlar. Onları ayrı bir postta size göstermeyi planlıyorum. ♥


Eh iyi güzel ama ben neden mutsuzum? Başlık neden bu kadar uzun?? Bunların cevapları çok açık aslında.
TESS GERRİTSEN! Belirtmeliyim ki tıbbı gerilimde bir numaralı bir yazar ve ben kendisine hastayım! Her bir kitabını zevkle okudum. Ama Martı Yayınları'ndan bir sürprizle karşılaştım. O sürpriz beni hem sevindirdi hem üzdü. 
Sürpriz: Tess Gerritsen'dan yeni bir kitabın matbaada olduğunu duyurmaları. Fakat sorun şurada ben kitap siparişimi çoktan verdim ve geldiler bile. Keşke daha önceden çıksaydı ve bende alabilseydim.......

İçimdeki tatlı bir burukluk olsa da eninde sonunda o kitabı alıcam :D:D Yani almasam olmaz içim gider. Aklım kalır. Yeni çıkan Tess kitabını merak edenlere şöyle bir tanıtımını paylaşıyım:
O, sadece gerçeği istiyordu… katil ise onu yok etmeyi…

AŞK ÖLÜMDEN UYANIŞTIR - TESS GERRITSEN

Önce hayatını birleştireceği insan tarafından düğün günü terk edildi, ardından henüz yaşadığı şoku atlatamamışken büyük bir gürültüyle gerçekleşen patlamadan kıl payı kurtuldu. Peki Nina’nın başına gelen bütün bu olaylar bir tesadüf müydü? Yoksa bunların arkasında kimsenin bilmediği acımasız sırlar mı vardı?

Tecrübeli dedektif Sam Navarro tam da bu gerçeği bulmalıdır, hem de hiç vakit kaybetmeden. Nina ve Sam olayların peşine düştüğünde karabasan gibi üzerlerine çöken, son derece keskin bir zekâya sahip, tehlikeli ve gözü dönmüş bir ruh hastasıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır...

“Tess Gerritsen’in ustalığına yakışan bir gerilim.”
Harlan Coben

“Tess Gerritsen sizi heyecanına zor dayanacağınız bir girdabın içine sürüklüyor.”
San Jose Mercury News

“Tess Gerritsen bu kitabında aksiyon, macera ve güçlü bir
romantizmi bir arada sunuyor.”
RT Book Reviews

“Tek kelimeyle hayranlık uyandırıcı… Gerritsen, inandırıcı karakterlerin yer aldığı, sağlam bir kurgudan oluşan bu kitapla hayranlarının beklentisini hayli hayli karşılıyor.”
Los Angeles Times

“Tess Gerritsen bu romanıyla polisiye-gerilim türünde
zirveyi kimseye bırakmamakta kararlı olduğunu gösteriyor.”
USA Today
336 SAYFA - 15 TL
MATBAA'DA! 

You May Also Like

2 yorum

  1. Üzülme yahu, çıkınca onu da alırsın :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Her sipariş verdiğimde Martı böyle yapıyor ya asıl ona isyanım :D Neyse ama çıkınca yine alıcam yani :D:D Kurtuluşu yok.

      Sil