Arunas Yayıncılık'ta Ağustos Ayında Çıkıcak Olan Kitaplar

by - 7/29/2013

Güzel kitap haberleri gelmeye devam ediyor. Bu sefer Arunas Yayıncılık'tan ağustos ayı kitaplarını tanıtıcam. Umarım içlerinden beğendiğiniz kitaplar vardır. Şahsen ben kapak tasarımlarını özellikle çok beğendim.


Veba Yılı - Jeff Carlson (Veba Yılı #1)

YAŞAMAK İSTİYORSAN NEFES ALMA!

Dağıtım Tarihi : 6 Ağustos Salı

Aylardır kapalı bir kutuda yaşamak zorunda kalan ve psikolojileri alt üst olmuş bir uzay ekibi…
Dağlarda yaşam savaşı veren ve hayatta kalmak için yamyamlık duygularıyla da savaşan bir grup insan…
Umutsuzca ölmeyi bekleyenler, her şeyden habersiz yeni doğanlar…
İnsanoğlunun ürettiği nanolar, dünyayı felakete sürüklemekte. Yüksek rakımda etkisiz hale gelen bir nano virüsün yayılmasıyla 3000 metrenin altındaki hayat tamamen sona erdi. Geriye kalanlar, yükseklerde ölüm kalım mücadelesi veriyor.
Bir yandan da uluslararası uzay istasyonunda, dünyadaki bu gidişata son vermek için çalışan bilim insanları, araştırmalarında ilerleme kaydedip dünyaya geri dönmek için ellerinden geleni yapıyor.
Uzay istasyonundakiler ile dağlardakilerin yolları kesişecek ve insanlık, makine vebasıyla, tabiatla ve kendisiyle kan dondurucu bir savaşın ortasında kalacak.
Veba Yılı, gerçekçi yapısı ve günümüz teknolojilerine uygun kurgusuyla nefesinizi kesecek!


Nefes - J. K. Beck (Gölge Varlıklar #2)

Dağıtım Tarihi : 6 Ağustos SalıDerin bir nefes aldı, koku ve acı onu, sadece öldürmenin önemli olduğu sıcak ve tanıdık olan karanlığa itiyordu
Yedi masum insan, Los Angeles sokaklarında vahşice öldürüldü, ama Gölge İttifakı’nın elinde ne şüpheli ne de kanıt var. Ceset sayısı arttıkça, kurt adamlar ve vampirler arasındaki eski kan davası patlamaya yaklaşıyor.
Vampirler ve kurt adamların uzun süren savaşları, yarı iblisler, ruh emiciler ve ölümcül lanetler… Aşk, kan, cinayet ve ruh…

Eyvah! Babama Dönüşüyorum! - Chas Newkey Burden

DÖNÜŞÜM BAŞLADI! GEÇ KALMADAN BU KİTABI OKUYUN!


Dağıtım Tarihi : 6 Ağustos Salı


“Kendin Yap” türünden işlere hastalık derecesinde takılmaya mı başladın? Günübirlik bir geziye çıkarken bile yağmurluğunu bırakamaz hale mi geldin? Dükkân dükkân gezerken “Ne kadarrr?” diye bağırmaya mı başladın? Abur cubur atıştırmalarının yerini mangal sefaları, konserlerin yerini bahçe işleri mi aldı?
Yani, kısacası, babana mı dönüşüyorsun?
Üzülme! Neyse ki biz varız, iyi olacak hastanın doktoru ayağına gelirmiş. Bu sayfaları okudukça, hayatın aynasına bakıp karşısında babasını gören erkeklerden biri olarak bu kötü dönemi daha kolay atlatmanı sağlay
acak ipuçlarını bulacaksın.
Eyvah! Anneme Dönüşüyorum! - Gina McKINNON

BU KİTABI OKUYUN VE ANNENİZDEN ÖZÜR DİLEYİN!

Dağıtım Tarihi : 6 Ağustos Salı

Annenize mi dönüşüyorsunuz, yoksa sizde hâlâ iş var mı? Aynaya baktığınızda gördüğünüz kadın ile on beş - yirmi yıl önceki kadın arasında fiziksel farklılıklar dışında başka ne gibi değişimler oldu? Tıpkı sizin gibi bir zamanların mirasyedileri para tutar hale geliyor, neredeyse askeri bir hassasiyetle akşam yemekleri, doğum günü ve yılbaşı partileri organize ediyor ve “sırf işleri yoluna koymak için” kahvaltıdan önce elektrikli süpürgeyle temizlik yapıyor. Bu kadınların yardıma ihtiyacı var. Tabii sizin de!
Söylemeye dilinizin varmadığı, kabullenmek istemediğiniz ve inkâr ettiğiniz tüm gerçekleri bir tokat gibi suratınıza çarpacak olan bu kitaptan ya nefret edeceksiniz, ya da elinizden düşürmeyeceksiniz. O halde hadi üzerinize en rahat giysilerinizi giyin, içecek bir şeyler alın, oturun ve kitabın sayfaları boyunca size çok tanıdık gelecek yüz kızartan senaryolar, utanç verici itiraflar ve garip anaç anlarla yüzleşip, yavaş yavaş durumu kabullenin.
Kendinizle yüzleşmeye, içinizdeki “anne”yi kabullenmeye hazır mısınız?Kitap Sayfaları'nı Facebook'ta da takip edin! 

You May Also Like

0 yorum