Yeni Kitap: Hayalet: Benim Adım Grimalkin

by - 7/24/2013Hayalet: Benim Adım Grimalkin
Joseph Delaney
Türkçeleştiren: Kerem Işık
ISBN: 978-9944-69-715-6
Fiyat: 18,00 TL
12 yaş ve üzeri, roman
Temalar: Gizem, korku, macera, tehlike, gerilim
Dağıtım tarihi: 24 Temmuz 2013, Çarşamba

Bana İnanmayı Öğren: Benim Adım Grimalkin

İngiliz yazar Joseph Delaney’in, milyonlarca okuru peşinden sürükleyen Wardstone Günlükleri, Katil Cadı Grimalkin’in Şeytan’ın hizmetkârlarına karşı giriştiği amansız mücadelenin konu edildiği dokuzuncu kitapla devam ediyor.


Hayaletler, cadılar, hortlaklar, şeytani yaratıklar, karanlık ve dehşet… Tüyler ürperten bir efsanenin kapılarını aralayan Wardstone Günlükleri, korkunun soğuk gölgesini ensenizde hissettirmeye devam ediyor.

Serüvenin bir önceki halkasında, Şeytan’a karşı giriştikleri amansız mücadelede Hayalet, Tom ve Grimalkin güç birliği yaparak Şeytan’ı çivilemeyi başarmış, kafasını bedeninden ayırmışlardı. Tom, Şeytan’ı sonsuza kadar yok etmenin yollarını ararken Grimalkin de Şeytan’ın başını, Karanlık’ın hizmetkârlarının eline geçmemesi için çalışacak. Çünkü, baş ve beden tekrar birleştirilebilirse Şeytan tekrar vücutbulacak.

Görev ölümcül… Karanlık’ın en güçlü hizmetkârları ve sadece Grimalkin’i yenmek için yarattıkları korşak, Grimalkin’in peşinde. Ancak “Katil Cadı” unvanına sahip olmak da o kadar basit değil. Yardımcısı Thorne ile birlikte bu ölüm-kalım mücadelesinden galip çıkmak zorunda!

Dünya çapında elde ettiği büyük satış başarısı ile çağdaş fantastik ve korku edebiyatının klasikleri arasında gösterilmeye başlayan ve film yapımcılarının dikkatlerini çekerek ödüllü Rus yönetmen Sergey Bodrov tarafından Seventh Son adıyla sinemaya uyarlanan Wardstone Günlükleri’nden kanınızı donduracak yepyeni bir hikâye daha: Benim Adım Grimalkin.

“Heyecanlı, merak uyandıran, dehşet verici…”
The Times

You May Also Like

2 yorum

  1. ne kadar güzel bir blog yeni keşfettiğim için üzüldüm serinin ilk üç kitabını aldım ve başlamak için sabırsızlanıyorum filmin fragmanını izledim ama epey bir değiştirmişler sanırım takipteyim sevgiler

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. güzel sözleriniz için teşekkür ederim :) Filmi olduğunu bilmiyordum. Ben daha bu seriye başladım. Ama listeye ekledim.

      Sil