Yıkılan Krallıklar - Morgan Rhodes | Kapak Tanıtım // Konuşan Kitaplar

by - 10/03/2013


Herkese merhabalar!! Konuşan Kitaplar ile Blog Turlarımız son hız devam ediyor. Bu Ekim ayı harika turlarla buralarda olucaz. Kaçırmayın derim ama ilk önce size Dex'in yenisinden bahsetmek ve kapak tanıtımını yapmak isteriz :D Yakında yapacağımız turları ilk yerden öğrenmek için ise Facebook sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz! Gelelim çok beklediğimiz ve orjinal kapakla çıkıcak olan Yıkılan Krallıklar kitabımızı tanımaya;Konusu

Prenses: Lüks bir dünyada şımartılarak büyütülmüş Cleo, uzun zaman önce yeryüzünden silinip gittiği düşünülen büyünün peşinde, zorlu ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda.

Asi: Haksızlıklar yüzünden öfkeden deliye dönen Jonas, ülkesinin sefalet içinde kalmasına neden olan baskıya karşı ayaklanıyor ve hiç tahmin etmediği bir görev üstleniyor.

Büyücü: Kraliyet ailesinin bir ferdi olan Lucia, geçmişi hakkındaki gerçeği ve sahip olacağı kehanet edilen doğaüstü gücünü keşfediyor.

Veliaht: Şiddetle büyüyen ve fetih için eğitilen, kralın ilk çocuğu Magnus, yüreğin kılıçtan daha keskin olabileceğini anlıyor.

Yazar Tanıtımı:

Morgan Rhodes Ontario, Canada'da yaşamaktadır. Çocukken, hep bir prenses olmak istemiştir -Her iki krallığı ve presnsesi atesten kurtarmak için keskin kılıcını kaldırmyı bilen türden- nefes alan ejderhalar ve karanlık büyücüler. Bunun yerine, o bir yazar oldu, bu daha iyi gibidir ve daha az tehlikeli. Yazmakla birlikte Morgan fotoğraf, seyehat ve reality TV'den hoşlanır, ve kitapların bütün türü için henüz oldukça seçici bir obur okuyucudur. Başka bir takma adı altında, birçok paranormal romanların uluslararası çok satan yazarıdır. Yıkılan Krallıklar onun ilk yüksek fantezisidir.

You May Also Like

0 yorum