Konuşan Kitaplar ile Blog Turları: Aşka İkinci Şans - Jennifer Probst | Kitap ve Serinin Tanıtımı

by - 12/22/2013


Herkese merhabalar!! Bu aralar blogumla fazla ilgilenemiyor ve buralara pek uğrayamıyorum ama merak etmeyin bu kalıcı bir şey değil geçiçi. 11. sınıf olmam ve haliyle derslere sınavlara hazırlanmam gerekiyor. Ama söz şu sınavlar bitsin tekrar buralarda olucam. Ve söylemeliyim ki çok özledim buraya yazmayı. Her şeyden çok kitap okumayı yorumlamayı özledim. Ama arada bir tur kapsamında vakit bulursam buralarda olucam.

Şimdi ise eğer romantik kitaplar seviyorsanız bu tanıtım size çok iyi gelecek. Konuşan Kitaplar, Jennifer Probst'un yazmış olduğu The Marriage to a Billionaire serisinin 2. kitabı olan Aşka İkinci Şans kitabını inceleyip yorumlayacağız. Benim bu günlük görevim sizlere seriyi ve kitabımızı tanıtmak olacak. Hadi o zaman başlayalım!!

İlk olarak size Aşka İkinci Şans kitabını tanıtarak başlamak istiyorum. 23 - 28 Aralık tarihlerine kadar bu kitap hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve yorumları okuyabilirsiniz.
Orjinal Adı: The Marriage Trap
Kitap Adı: Aşka İkinci Şans
Yazar: Jennifer Probst
Bağlı Olduğu Seri: Marriage to a Billionaire
Tür: Romantik, Yeni Yetişkin(new adult)
Yayınevi: Nemesis
GR Puanı: 3.92
Sayfa Sayısı: 288Aşk sıra tanımaz. 


Michael, aşkı kendinden önce bulan ve evlenmeye karar veren kız kardeşinin önünü açmalıdır. Kardeşlerin en büyüğü olduğu için önce onun evlenmesi konusunda ısrar eden annesine bir oyun oynamaya karar verir. Sahte bir geline ihtiyacı vardır. Hem de hemen! 

İşler istediği kadar hızlı ilerlemeyince, eski sevgilisi Maggieden yardım istemek zorunda kalır. Maggienin ise bir şartı vardır. Hem de ne şart... "En iyi romantik komedi yazarlarından biri."

-USA Today- 1. Kitap: İlk Öpücüğün Büyüsü - Jennifer ProbstBazı anlar büyülüdür. Herkesin o anla ilgili bir hayali vardır. İlk öpücük, ilk evlilik teklifi, evet denen o an…

Alexa için bu anların hiçbiri hayal ettiği gibi gerçekleşmemişti ve bunun tek bir nedeni vardı: Nick.

Daha lisedeyken onu öpen ilk erkek Nick olmuştu. Yıllar sonra karşılaştıklarında aniden evlenme teklif eden de Nick’ti. Tabii söz konusu Alexa olduğunda, bunun, birbirini seven iki insanın yapacağı türden ‘normal’ bir evlilik olması beklenemezdi. Aralarında bir anlaşma yapacaklardı. Bu anlaşma bittiğinde yollarını sessizce ayıracaklardı. İkisinin de bu sahte evlilikle elde edeceği bazı şeyler vardı. Bunlar için birbirlerine bir yıl katlanacaklardı. Katlanabilirlerse…

"Bu hikâye kalbinizi çalacak."
-Lori Wilde

"En iyi romantik komedi yazarlarından biri."
-USA Today

3. Kitap: The Marriage Mistake ( GR Puanı: 4.01)
4. Kitap: The Marriage Merger (GR Puanı: 4.05)

You May Also Like

2 yorum

 1. Yazılarını severek takip ediyorum :) Bu arada blogum yeni :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba
  Bundan böyle bu güzel bloğun takipçisiyim. Ben de bloğuma beklerim.
  Görüşmek üzere…

  YanıtlaSil