Konuşan Kitaplar ile Blog Turu: Dünyanın Gölgesi - Beth Revis | Yazar Tanıtımı

by - 6/06/2014


Herkese merhabalar!! Sizlere harika bir turla geldik. Bu sefer ki konuğumuz Olimpos Yayınlarından Evrenin Ötesi üçlemesinin son kitabı olan Dünyanın Gölgesi.
Size bir sır vereyim mi? Bu seriye aşık olacaksınız, çünkü ben öyleyim! Bilim kurgu severlerin bayılarak okuyacağı Dünyanın Gölgesi için o zaman turumuz başlasın! Ben sizlere bu üçlemenin sahibi olan yazarımız Beth Revis'i tanıtıcam. Yazının sonunda bu gün turda kimlerin olduğunu ve bu harika üçlemenin sahibi olmak isteyenlere bir de çekilişimiz var.

Beth Revis


Beth Revis, Evrenin Ötesi üçlemesinin  New York Times çok satan yazarıdır. Kitapları 20 dilden fazla dilde çevrilmiştir.  İlk kitap, Evrenin Ötesi Booklist'e göre "kurnazca idam, gerilim" ve ikinci kitap Bir Milyon Güneş LA Times'a göre " Hızlı tempolu, aksiyon dolu takip" diye yorumlandı. Ve üçlemenin son kitabı Dünyanın Gölgesi için  The Examiner şu sözlerle ifade etti:"gergin ve lezzetli bir yolculuk." 

Fazla başarılı bir okul hayatı olmasına rağmen Revis, sık sık kısa hikayeler yazardı. Bu alışkanlığı üniversitede de devam etti. 

Beth'in her zaman favori yazarı C.S. Lewis olmuştu.
Beth garip olan kitapları yada yeni dünyalar keşfetmek, ilginç insanların farklı hayatlarını okumaktan zevk alır. Onun için Firefly ve Doctor Who kalbinde ayrı bir yere sahiptir. Zamanının çoğunu okuyarak ve yazarak geçirir.

Eski öğretmen olan Beth Revis, Batı Carolina'nın kırsal kesimlerinde yaşamakta  ve uzayın son sınır olduğuna inanmamaktadır. 

//Tur Takvimi//
06.06.14
Kitap Tanıtımı + Yorum: Saklama Kabı
Yazar Tanıtımı: Kitap Sayfaları
07.06.14
Ön Okuma + Yorum: Kitap Aşığı
Seriyi Okumak için 5 Sebep + Yorum: Kitap Avcısı
Kitap Yorumu: Kitap Sayfaları
08.06.14
Alıntılar + Yorum: Kitaplarım ve Ben
Playlist + Yorum: Kitapların Tatlı Cadısı
[Misafir Blogcumuz]Godspeed'in Bölümleri + Yorum: Fanboyun Günlüğü
a Rafflecopter giveaway

You May Also Like

1 yorum