Konuşan Kitaplar ile Blog Turu: Çilek Mevsimi - Burcu Büyükyıldız | Kapak Tanıtımı

by - 8/11/2014

Kitap Adı: Çilek Mevsimi
Yazar: Burcu Büyükyıldız
Tür: romantik
Yayınevi: Müptela Yayınları
Çıkış Tarihi: 22 Ağustos 2014

Aşk, bazen mis kokulu bir mevsimde çıkagelip yerleşse de kalplere; terk edilişler, hayal kırıklıkları ve özlemleri de ardından sürükler, hazan renginde hüzünlere boyardı bir fırtına misali esip dağıttığı hayatları. Çilek tadındaki bir öpücükle birbirine kapılıp giden âşıkları hayat gün gelir ayırır, güz mevsiminin ardına hapsederken iki yana savururdu. Bir kadının paramparça olmuş, kesiklerinden kanayan ruhu kalırdı geriye. Bir de adamın hasretle kavrulan benliği, ardından bıraktığı kıymetli emaneti ve katran karası bir hüznün pençesinden yara bere içinde kurtarabildiği aşk… 
Mira ve Yağız çilek kokulu bir yolda tanışmışlar, koşar adım kapılmışlardı birbirlerine. Hızlı ve tutkuyla başlayan bir aşkın mutlu özneleriyken, aynı hızda sarsan, yakıp kavuran hoyrat bir ayrılığın içinde bulmuşlardı kendilerini. Mutlu, tasasız, cıvıl cıvıl ve gencecik bir kadına baki kalan tek ediliş olmuştu ve Yağız giderken ardında bıraktığı kadını nasıl derinden yaraladığını hafızasına kazıyarak geçirmişti özlemin ıssızlığı sinmiş günlerini.
Şimdi Yağız geri gelmişti. Geçmişinin karmaşasını, sırlarını çözmüş ve bir daha gitmemek üzere geri dönmüştü. Peki, döndüğünde bulabilecek miydi geride bıraktıklarını? Anlatabilecek miydi tehlikeyle örülmüş yaşamını ve affettirebilecek miydi kendisini? Ancak her şeyden önce… Unutturabilecek miydi yaşattıklarını?

Konusundan da anlaşılacağı üzere bizi bu sıcak yaz aylarında harika romantik bir kitap bekliyor. Mira ve Yağız'ın aşklarını biz de Konuşan Kitaplar olarak merak ediyoruz. Peki konusunu okuduktan sonra yazarımızı da tanıyalım ne dersiniz?

Burcu Büyükyıldız


Burcu Büyükyıldız, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. 
Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Mezuniyetinden bu yana özel sektördeki profesyonel kariyerine devam etmekte olan genç yazar, 2011 yılında evlendi. 
Eğitim hayatından beri kurgulamaya devam ettiği hikâyelerini ilk kâğıda döküşü 2012 yılında başlamıştır. O tarihten beridir de aktif olarak sosyal medyada hikâyelerini okuyucuları ile buluşturmayı sürdürmektedir.

Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Gelişmeleri Konuşan Kitaplar'ın Facebook sayfasından ve turdaki bloglardan öğrenebilirsiniz.

You May Also Like

0 yorum