Kitap Tanıtımı: Trendeki Kız - Paula Hawkins

by - 3/16/2015


Herkese merhabalar. Buralar biraz ıssız oldu sizde fark ettiniz mi? Ben fark ettim ve hemen olaya el koymaya karar verdim. Öncelikle hayatımda neler oluyor onu anlatmak istiyorum. Biliyorum buraya kitap tanıtımı okumaya geldiniz ama bahsetmezsem çatlarım *.* Malumunuz dün Ygs sınavı vardı ve bende o mağdurlardan biriydim. Sınav nasıl falan oralarını geçiyorum. İşte çıktım sınavdan böyle üstümden bir yük kalktı. Dedim tamam Fatma bundan sonra biraz daha blog biraz daha kitap! Yether uleyn dedim ve işte buradayım. Sizlere harika bir kitabın tanıtımını getirdim. Zaten takip edenlerin çoktan haberi vardır ama ben gene de bunu duyurmadan edemeyeceğim. Kapağından tutun konusuna kadar harikalık akıyor. Sizcede öyle değil mi? ;) Ay çok konuştum hadi sizi daha fazla tutmayayım da bu şeker kitabın tanıtımına geçin. 
Kitap Adı: Trendeki Kız 
Orjinal Adı:  The Girl on the Train
Yazar: Paula Hawkins
Yayınevi: İthaki Yayınları
Tür: gizem, kurgu, psikolojik
Sayfa Sayısı: 360
GR Puanı: 3.94
Sadece Amerika’da ilk 6 haftada 230.000 adet satıldı. 
New York Times Çok Satanlar listesine, çıktığı hafta 1.sıradan giriş yaptı ve hâlâ 1.sırada 
Amazon ve Goodreads’de  Ocak 2015’in En İyi Kitabı seçildi. Washington Post, iBooks Çok Satanlar listelerinde 1. Sırada.
 
                           
Rachel her gün aynı trene binip aynı çifti izliyordu. Çiftin başına gelenleri bütün ülke duyduktan sonra, hayatlarına dâhil olmaya karar verdi. “Büyüleyici, sürükleyici, üst seviye bir gerilim. Mutlaka okuyun!” –S.J. Watson“Hem karakter yaratımı hem olay örgüsü muhteşem, harika bir kitap! Yeni neslin Alfred Hitchcock’u.” –Terry Hayes“Zeki, gerilim dolu ve baştan aşağıya sürükleyici bir roman.” –Lisa Gardner“Aklınızı başınızdan alacak, zekice yazılmış bu psikolojik-gerilim romanı hem muhteşem hem de tren enkazı kadar korkunç!” –Publishers Weekly.“Nefesleri kesen bir ilk roman. En dikkatli okurlar bile, Hawkins olayları teker teker açığa çıkarıp, aşkın ve takıntının şiddetle olan kaçınılmaz bağını ortaya koyarken şaşırmaktan kendilerini alamayacaklar.”  –Kirkus“Trendeki Kız, her şeyi anladığınızı düşündüğünüz an sizi farklı bir sürprizle karşılıyor.” –Entertainment Weekly


You May Also Like

2 yorum

  1. İlginç.Pek psikoloji okumama ama,gizem olunca olay değişiyor tabi. :)

    YanıtlaSil
  2. Son zamanlar her yerde dolanıyor bu kitap

    YanıtlaSil