Tatlı Tehlike (Sweet Trilogy #2) - Wendy Higgins | Kitap Tanıtımı + Ön Okuma

by - 3/24/2015


Herkese merhabalar! Ouu ygsden çıktım. Puanı hiç sormayın. Aslında bloga ara verdiğimi yazan bir post yazıcaktım ama gene olmadı. Kopamıyorum buralardan. Kitaplar desen zaten hayatımın odak noktasında. Sözün özü şudur eğer yine karamsarlığa falan düşersem ara verme ihtimalim olabilir. Ama istediğimden değil bu kesinlikle. Zorunluluktan. Her neyse gene kafanızı şişirdim.

Başlıktan da anlaşılacağı üzerine size GO Kitap'ın yenisini tanıtmaya geldim. Tatlı Şeytan'ı okumuşsunuzdur değil mi? Okumayan kaldı mı ki hiçç ^.^ (Me!!! :(( ) İşte o çok beğendiğiniz, ayılıp bayıldığınız Tatlı Şeytan'ın ikincisi Tatlı Tehlike çıktı çıkıcak yada şuan kitapçılarda bile olabilir. Bu yazıyı ne zaman okuduğunuza göre değişir ajshdhs. Tanıtımı ve ön okumasını görmüş müydünüz peki? Hemen aşağıya alalım o zaman sizi;
Kitap Adı: Tatlı Tehlike
Bağlı Olduğu Seri: Sweet Trilogy #2
Orjinal Adı: Sweet Peril
Yazar: Wendy Higgins
Yayınevi: Go! Kitap
Tür: genç-yetişkin, fantastik, romantik
Sayfa Sayısı: 440
GR Puanı: 4.33
KADERİNİ KABULLEN                                                           Görevleri, cennetten kovulan iblislere hizmet etmek olan Nefillerden biri olduğunu öğrendiği günden beri hayatı altüst olan Anna, kötülüğe boyun eğmemeye kararlıdır. Ama dört bir yanda kol gezen fısıldayan iblislerin ve acımasız Düklerin dikkatini çekmemek için o da diğer Nefiller gibi çalışmak zorundadır. Bunun için tüm çekingenliğinden sıyrılıp bir parti kızı oluveren Anna artık tüm eğlencelerin aranılan ismidir. Bu şekilde yaşamaktan nefret etse de o, çok büyük bir amaca hizmet edecek olan “seçilmiş kişidir” ve zamanı geldiğinde ona emanet edilen Erdem Kılıcı ile büyük bir savaşa öncülük edecektir. Ama o güne dek kimliğini gizli tutmalı ve toplayabildiği kadar yandaş toplamalıdır. Bunun için kendisi gibi bir Nefil olan Kaidan Rowe’a duyduğu büyük aşkı bile kalbine gömen Anna, bir yandan “kötü kızı” oynarken bir yandan da iblisleri yeryüzünden silmek için ölümcül bir mücadeleye girişecektir.


ÖN OKUMA için tık tık!

You May Also Like

2 yorum

 1. tamam senden bakıcam artık kitap dizi ve film.

  nası memnun musun sınav sonucundan. geçmiş olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçmedi daha dkajskaj ama şu aralar puanların gelmesini bekliyorum. Tek yapabildiğim dua etmek dksnsksjsk

   Sil