Miracle In Cell No.7 // Hücre 7 Mucizesi (2013) | Film Incelemesi

by - 8/19/2015


Orjinal Adı: Miracle In Cell No.7
Türkçe Adı: Hücre 7 Mucizesi
Yönetmen: Le Hwan Kyung
Süresi: 127 dakika
Tür: Dram
Ülke: Güney Kore
Imdb Puanı: 8.2


Zihinsel engelli ama kızını ölesiye seven bir baba (Ryu Seung Ryong), bir yanlış anlaşılma dahilinde bir suça karışır ve hapse düşer. Ardından kızı Ye Seung (Park Shin Hye) babasının suçsuzluğunu isbatlamak için amansız bir mücadeleye girişir.

 Bu gün bu güzel filmi izledim. Bitirdiğimde hatta bitirmeden öncesinde bile bu filmin incelemesini bloga girmeliyim dedim. Çünkü film HARIKA!

Yer yer ağlatırken aynı zamanda da sizi neşelendirebilen bir film Hücre 7 Mucizesi. İçinizdeki o saf mutluluğu, iyiliği ve intikam alma hırsını ortaya çıkarıyor. Çünkü haksız yere hapishaneye giren bir baba ve birbirlerine sımsıkı bağlı olan küçük kızına duyduğu sevgiyi o kadar güzel bir şekilde işlemiş ki, elinizde olsa sizde o filme girip olaylara karışmak istiyorsunuz.

Ben dediğim gibi çok beğendim. Duygusal açıdan da sizi çok sarstığını söylemeden geçemeyeceğim. Yan karakter bile o kadar muhteşem seçilmiş o kadar harika bir şekilde kurgulanmış ki siz o yan karakterlere bile bağlanmadan edemiyorsunuz.

Her neyse böyle filmler seviyorsanız, biraz da ağlamak sevgiyi, mutluluğu biraz da olsa hissetmek istiyorsanız mutlaka izlemelisiniz.

-Puanım-
9.5/10You May Also Like

0 yorum