The 100: Eve Dönüş (The Hundred #3) - Kass Morgan | Kitap Tanıtımı + Ön Okuma

by - 9/02/2015


Go Kitap, The 100 serisinin son kitabı olan The 100 Eve Dönüş'ü bekleyenlere güzel bir sürpriz yaptı. Kitaba 2015 Eylül ayında kitap satan her yerde ulaşabileceksiniz. Kitaptan uyarlama bir de dizisi olan serimizin hayranları da bu habere çok sevinecektir. Hadi o zaman kitap tanıtımına ve daha sonra da ön okumasına bir bakalım!

Kitap Adı: The 100 Eve Dönüş
Orjinal Adı: Homecoming
Bağlı Olduğu Seri: The Hundred #3
Yazar: Kass Morgan
Yayınevi: Go! Kitap
Tür: bilimkurgu, genç-yetişkin, distopya
Çevirmen: Selen Ak
Sayfa Sayısı: 328
GR Puanı: 3.71
Baskı Tarihi: 2015 Eylül


İNSANOĞLU EVE DÖNÜYOR
100 ekibi Dünya’ya inişlerinden haftalar sonra nihayet bir düzen kurmayı başarmıştır ama Kolonicileri taşıyan yeni iniş gemilerinin Dünya’ya gelmesiyle birlikte, hassas dengeler yavaş yavaş bozulmaya başlayacaktır.
Dünya’ya acil iniş yapan Koloniciler arasındaki GLASS yeni bir başlangıç umuduyla geldiği bu gezegende, hayallerindekinden çok farklı gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır. Yaralı Koloniciler için canla başla çalışan CLARKE’ın aklında tek bir şey vardır: Dünya’da bir yerde yaşama ihtimali olan anne ve babasını bulmak. Wells, Yardımcı Şansölye ve muhafızlarının gelişiyle sarsılan otoritesini korumaya çalışırken Bellamy geride bıraktığını sandığı suçuyla yüzleşmekle kaçıp gitmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. 100 ekibi ya Dünya’da buldukları özgürlükleri için mücadele edecek ya da sahip oldukları her şeyi ve sevdikleri herkesi kaybedecektir.


You May Also Like

0 yorum