Duman ve Kemiğin Kızı - Laini Taylor | Kitap Yorumu

31 Ocak 2015 Cumartesi


Herkese merhabalar! Nasılsınız bakalım? Umarım çok iyisinizdir. Ben nasılım diye sorarsanız eğer size bomba gibi olduğumu söyleyebilirim. Bunda biraz da dün gelen kitap kargomun etkisi tabiki var. Eğer merak ediyorsanız instagram hesabımdan neler aldığımı görebilir ve beni de takip edebilirsiniz. Bu aralar bloga yazı giremesem de instagram aktif olduğum bir platform. O yüzden neler yapıyorum falan filan oralardayım, beklerim canlar ;) 

Ay gene konudan uzaklaşmışım. Ben niye geldim? He. Harika bir kitap okudum ve bunu sizinde okumanızı istiyorum. Başlıktan da anlaşılacağı üzere Duman ve Kemiğin Kızı'nı yorumluyacağım efenim. Hadi o zaman daha fazla merak ettirmeden başlayalım yoruma!

Karanlıkta Buldum Seni - A. Meredith Walters | Kitap Tanıtımı

23 Ocak 2015 Cuma


Kitap Adı: Karanlıkta Buldum Seni
Orjinal Adı: Find You in the Dark 
Yazar: A. Meredith Walters
Bağlı Olduğu Seri: Find You in the Dark #1
Tür: yeni-yetişkin, romantik, dram
Yayınevi: Go Kitap
Çeviren: Duygu Yücel
Sayfa Sayısı: 456
GR Puanı: 4.03 
Basım Tarihi: Ocak 2015

İki Hayat Arasında - Jessica Shirvington | Kitap Yorumu

13 Ocak 2015 Salı


Kitap Adı: İki Hayat Arasında
Orjinal Adı: Between the Lives
Yazar: Jessica Shirvington
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Tür: genç-yetişkin, bilim kurgu, romantik
Sayfa Sayısı: 320
GR Puanı: 4.19
"Hayat başka planlar yapmakla meşgulken başına gelenlerdir."
 Yabancı yayınları şu birkaç ay da gerçekten tam ağzımıza layık kitaplar çıkarıyor. Hala da devam ediyorlar. Biraz büyük konuşucam ama bence çıkardıkları en iyi kitap İki Hayat Arasında. Neden mi böyle diyorum? Şimdi ona geliyordum.

İki Hayat Arasında, aslında size harika bir kurgu sunuyor. İlk önce bunu bilmenizde yarar var. Şöyle ki tür olarak bilim kurgu olsa da tamamen o tarz değil. Aşk var, iki apayrı hayat var ve bir de olmazsa olmaz şahane bir baş erkek karakter var. Şimdi bu bileşenlerin bütününü düşünün. İşte size İki Hayat Arasında!
On sekiz yıldır Değişim'den geçiyordum, artık bu kadar korkmamalıydım... ama korkuyordum. Her. Seferinde. Beni dehşete düşürüyordu.
Goodreads yorumumda da belirttiğim gibi kitaba ayılıp bayıldım. Ve gene büyük konuşmak istiyorum. Bu sefer de 2014'te okuduğum en iyi kitaptı. (Allah'ım naptım onca kitabaaa!!!) Ki yazara şapka çıkarmaktan tutun, yoluna gül serebilecek kıvamdayım. Artık siz düşünün.

Made With Love By The Dutch Lady Designs