Kitaplığımdaki Kitapları Satıyorum!

17 Nisan 2016 Pazar

Uzun zamandır aklımda olan ama bir türlü gercekleştiremediğim bir şeyi sonunda duyuruyorum sizlere. Kitap kurtlarının vaz geçilmez sorunu olan kitaplıklarımızda yer bulamamamız sonunda beni bu noktaya getirdi. Eh şimdi sadece yer sorunum yok aynı zamanda daha önceleri alınmış ama bir türlü okumaya niyetlenmediğim yada şimdi okumak istemediğim kitaplarımı da bu satışa dahil ederken buldum kendimi.

 Hem yer tasarrufu hem de makul fiyata kitap vereceğim için bunu blog aleminde duyurmak istedim. Kendi kitaplarıma bebekler gibi baktığım ve hor kullanmak dahi söz konusu olamayacağı için güvenle neredeyse sıfır bir kitap gibi olan kitaplarımı artık elimden çıkarıyorum. Hafif bir hüzün olsa da iyice düşünüp de bu kararı verdiğimden emin olabilirsiniz.

Elimdeki kitapları göstermenden önce fiyatlarının hepsinin 10 tl olduğunu belirtmeliyim. Ama bazı seri kitaplarda daha düşük fiyatlar belirledim. Detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Ha bu arada havale ile alışverişi sağlıyorum ve kargo ücreti size ait oluyor bunu da belirtiyim.

Gelelim satışda olan kitaplarıma;

LUX SERISI SET OLARAK ( 4 KITAP) 30 tl (SATILDI!)
Ayrı ayrı da fiyat 10 tl sabit
UYUMSUZ SERISI SET HALINDE (3 KITAP) 25 tl (SATILDI!)


HUSH HUSH SERISI SET HALINDE 32 TL ALINDI!


INCARCERON SERISI SET HALINDE 13 TL ALINDI!

İstediğiniz bir kitabı bana mail olarak atarsanız bende size iban numarasını ve diğer satın alma işlemleri hakkında bilgilendireceğim.
Mail adresim: kitapsayfalari@hotmail.com

Sorunuz varsa yine aynı mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. Umarım fiyatlar uygun gelir. Kitaplarımın yine bir kitap kurduna gitmesi beni çok mutlu eder :)

Neler Okumuşum? || Mart - 2016

15 Nisan 2016 Cuma


Merhaba blog alemi! Ben geldim. Yine bir ay sonu yazısı ile buradayım. Kitap okumaya son hız devam etsem de yorumlarını girecek vakit bulamıyorum. Hafta sonu bile vize koyan bir üniversitede okumak inanın çok zor ama her şeye rağmen kitap okuma zevkimden asla taviz vermiyorum çok şükür.

Mart ayını çok seviyorum ben nedense. Bahara gireceğimiz ve yağmurlu günlerin bizi karşılaması en sevdiğim günlerin geldiğinin işareti oluyor. Vizelerim olmasaydı daha da fazla okurdum ama bu ayı 4 kitap okuyarak kapatmış bulundum. Yorumları olmasa da genellikle goodreads hesabımdan okuduğum kitapların azcık da olsa yorumlarını yazıyorum. Beni eklemek isterseniz şuraya linkini bırakıyorum. *.*

O zaman neler okuduğuma bir bakalım;

*Kitapların isimlerine tıklayarak goodreadteki kısa yorumlarıma ulaşabilirsiniz.

Mart ayında okuduklarımdan favorim bariz belli olan Mustafa Kutlu'nun Yoksulluk İçimizde isimli kitabı oldu. İlk defa bir Kutlu kitabı okumuştum ve kitabı bitirdiğimde doğru bir başlangıç yapmışım dedim. Başta dili çok tuhaf gelmişti ama daha sonra sayfalar çevrildikçe Mustafa Kutlu'nun o akıcı üslubuna alıştım ve kitap bittikten sonra da daha çok Mustafa Kutlu kitabı okumak istedim. Hikaye türünde harika eserler vermiş bir yazarı tanımış oldum. Devamı da gelir inşallah.

Onun dışında Sahilde Kafka'dan çok umutluydum. Ama sonlarına doğru gerçekten saçmaladı bana göre. Kurgusu çok güzel ama olay akışı belli bir yerde bozulması beni çok hayal kırıklığına uğrattı. 

Siz neler okudunuz? Benim okuduklarım hakkında yorumlarınız neler? Aşağıya yorum bırakın! *.*
Made With Love By The Dutch Lady Designs