Hunters of Book | Bir kitap satma, takas yapma sitesi

by - 6/11/2018
Uzun bir zamandır kitaplığımda yer sıkıntısı çekiyorum. Her kitap kurdunun bu sıkıntıdan muzdarip olduğunu görmüşsünüzdür. Haliyle yeni kitaplar gelirken okuduğum bazı kitapları blogumda şu yazıda satmaya karar vermiştim. Maksat hem ucuz ama hasarsız olan kitapları başkalarına da ulaştırmak hem de kitaplığımda yer açılmasını sağlamaktı. Birkaç kitabım böylece satılmış oldu. Hala güncelliyorum. Girip bakabilirsiniz. Bu gün başka bir siteden bahsedeceğim size.

Benim bildiğim kitap satma, takas etme sitesi ukitap isminde bir site vardı. Daha sonra orası ücretli üyelik ile kitap satın almaya dönüştü. O yüzden şimdilerde nasıl bir format izliyorlar bilemiyorum. O siteden hatta birkaç takasım bile olmuştu. Güzel bir yer bakmak isterseniz diye alternatif olarak burada kalsın. Benim geçen günlerde keşfettiğim Hunters of Book'tan söz etmek istiyorum aslında. Gayet kolay bir tasarımı var ve takas yapma seçeneğinden yüz yüze kitabı verebilmeye kadar birçok özelliğe sahip. Oraya da blogumdaki kitaplarımı satıyorum yazısında olanları ekledim. Ekstra kolay kitap ekleme özelliği olduğu için şuan 72 kitabım satış mevcut. Havale ile ücreti aldıktan sonra size direkt kitapları yolluyorum. Tabiki güven problemi illaki oluyor. Fakat uzun zamandır burada bulunuyorum. Bana her yerden ulaşabileceğiniz adreslerim mevcut. O yüzden sıkıntı olmayacağının garantisini böyle verebilirim. Daha önceden de bloga koyduğum kitapları sattığım için de bu konuda güven oluşturabilir.

Sitede aynı zamanda fiyat karşılaştırması da yapabiliyorsunuz. Satıcıların güven puanları mevcut oluyor. Buna göre de karar verebilirsiniz. Kitapların hasarlarına dair bilgi alabileceğiniz mesaj bölümü de mevcut. Güzel, sade ve pratik bir arayüzü var sitenin. Ben oldukça kullanışlı buldum. 

Benim kitaplarıma bakmak için buradan ulaşabilirsiniz. Aklınızda soru işaretleri varsa da buradan yorum bölümünden ya da sitenin mesaj bölümünden yine bana ulaşabilirsiniz.


You May Also Like

14 yorum

 1. Peki siteye bu kitapları eklemek için herhangi bir ücret ödemiyor musun? Merak ettim açıkçası benimde satmak istediklerim var. Elimde yığın haline geldiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır belli bir ücret ödemiyorsunuz. Bu bakımdan zaten tercih edilebilir.

   Sil
 2. ayyy dur senin kitapları duyurayııııım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zahmet olmasın Deep yaa *.* Özlemişim senin yorumları hepsini cevaplarken adeta heidi modum açılıyor :))

   Sil
  2. baak son yazısımaaa amaağğğğ :)

   Sil
 3. Şimdi tatile gideceğim ama eylülden itibaren bu site aklımda olsun. Ukitap artık köreldi çünkü.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle duydum bende. Güzel bir alternatif oldu Hunters of Book.

   Sil
 4. Bu siteyi duyduğum iyi oldu. Ben de kitaplarımı bir şekilde satmaya çalışıyorum, inceleyeyim iyi bi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullanışlı bir site gerçekten. Benim kitaplara da bakmayı unutmayın! :)

   Sil
 5. Siteyi inceleyeceğim, teşekkürler :))

  YanıtlaSil
 6. Siteyi hiç duymamıştım. Paylaştığın için teşekkürler.Takipteyim. Bana da beklerim. Sevgiler :)
  www.mutluyazar.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim ne demek. Ben de ziyaret edeceğim mutlaka! :)

   Sil
 7. Harika bir makale olmuş teşekkür ederiz :)

  YanıtlaSil