Ölümcül Deney 5: İntikam – Resident Evil: Retribution 3D (2012)

by - 7/03/2012

Herhalde herkes bu seriyi duymuştur . Film çok tutuldu haliyle . Duymamak ayıp olurdu :) Bu gün aklıma bu film geldi bende biraz araştırayım dedim . 


Ölümcül Deney şuan 5. filmine hazırlanıyor . Aslında vizyon tarihi yakın.... 14 Eylül 2012 de vizyona girecek .  Fragmanlarını izleyenler zaten şimdiden gitmek isteyeceklerdir . 
Gelelim konusuna :


Umbrella Şirketi’nin Dünya’yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs’ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich], Umbrella’nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde [ya da merkezinde] uyanır ve Alice’in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar. Güvenli bir sığınak olmaksızın, salgından sorumlu olanları avlamaya devam eden Alice, kendini Tokyo’dan New York, Washington-D.C. ve Moskovo’ya götüren bir yolculukta bulur. Alice’in gerçek olamayacağını düşündüğü, onu her şeyi en baştan düşünmeye zorlayan bu yolculuk, İnsanın aklını başından alacak bir açığa çıkışla sonuçlanır. Keşfedilen yeni müttefiklerin ve eski tanıdık dostların yardımıyla Alice, unutulmaya yüz tutmuş düşmansı bir dünyaya kaçmak için, yeterince uzun süre hayatta kalıp savaşmak zorundadır. Geri sayım başladı. “Aynı adlı video oyunundan uyarlanan, dünya çapında yaklasık 700 milyon dolar hasılat elde eden Resident Evil çılgınlığının basarılı film serisi 5. bölümüyle dönüyor…

İşte Filmin 1. Fragmanı :


2. Fragman :


Ehh bu fragmanlardan sonra tırstım diyemem . Hatta korktum . Ve film 3D olucakmış bu yüzden de filme gideceklerin kalp rahatsızlığı olmaması gerekir . Yoksa mazallah bir daha kendilerine gelemeyebilirler . Bende bile böyle bir etki yapıyorsa vayy halimee :)))


You May Also Like

6 yorum

 1. Hertürlü fanıyım ben ölümcül deneyin.Bütün filmleriniz izledim.Bütün oyunalrını oynadım.Tam bir RE fanıyım ben ya:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hımm . Gidersin o zaman filmine :))

   Sil
 2. Harika bir seridir.İzlemeyen varsa bir gününü ayırıp izleyebilir..Gerek görsellik,gerek geçişler sizi sürüklüyor ve 3D olarak vizyona girmeside cabası :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben sinemada izlemedim ama yinede etkisi büyük oldu kimbilir sinemada izlesem neler olurdu :)

   Sil
 3. ben ölümcül deneyin bütün serilerini izledim çok güzel bir film 6.bölüm çıkarsa çok iyi olur bide kitabı çıkmış ölümcül deney 5 intikam diye onu satın almayı düşünüyorum:D

  YanıtlaSil